3 טריקים לשיווק באמצעות המייל

You are currently viewing 3 טריקים לשיווק באמצעות המייל

בכל יום אנחנו שולחים עשרות מיילים, בלי אפילו לשים לב. עונים ללקוחות, מתכתבים עם ספקים, ומעבירים מידע ללקוחות פוטנציאליים. המייל שלנו הוא הוא כלי עוצמתי שכדאי ואפשר לנצל אותו לצרכי שיווק, באפס מאמץ, ובלי הוצאות כלכליות.

איך להשתמש במייל שלנו כדי לשווק?

1. חתימה

חתימת המייל שלנו היא כלי עוצמתי וחינמי, שכדאי ואפשר לנצל אותה לצרכי שיווק:

חשבו על חתימה יצירתית שמעוררת עניין.

יכולה להיות תמונה שלכם, אייקון, אווטר, מוצר או משהו משעשע שמתאים לקהל שלכם.

הקפידו להוסיף את הלוגו, השם שלכם, ופרטי צור קשר.

הוסיפו לינק לאתר שלכם, לדף השירות, או לאירוע מסוים שאתם רוצים לקדם.

זה גם המקום ל"התרברב" על השגים מיוחדים, פרסים או פרסומים

הקפידו להחליף את הלינק בכל פעם שאתם רוצים להפנות זרקור לאלמנט אחר בעסק שלכם.

כמובן יש להקפיד על כך שהחתימה תהיה מותאמת גם לגלישה בסלולר. רוב מערכות המיילים מאפשרות להוסיף חתימה אוטומטית כך שלא תצטרכו לצרף אותה ידנית בכל פעם מחדש.

2. נ.ב – נזכרתי בדבר

נזכרתי בדבר, זה אחד הכלים העוצמתיים ביותר למשוך תשומת לב.

בימים שהיו שולחים מכתבים בכתב יד, היו מוסיפים את השורה הזאת כדי להדגיש דברים שנשכחו במכתב. היום משתמשים בזה  כדי למשוך תשומת לב.

רוב האנשים מרפרפים על תוכן המייל. אבל נעצרים איכשהו במילים נ.ב. שנראות תמיד חשובות יותר ולכן גורמות לנו להסתכל על מה שכתוב שם ביתר תשומת לב. במחקר שנערך גילו כי 76% מהקוראים, גללו קודם כל ל נ.ב ורק אחר כך קראו את תוכן המייל.

השתמשו בזה כדי להדגיש שירותים מיוחדים שלכם, זרקור על מוצר חדש, הפנייה להרשמה, או הורדת מוצר חינמי שלכם.

ניתן גם להשתמש באזור הזה כדי ליצור תחושת בהילות. אפילו שכל מה שאתם עושים זה לחזור על התוכן שכתבתם. אבל אם נניח אתם רוצים לסגור את העסקה…אפשר לכתוב..נ.ב המחיר יעלה מחר.

3. מדיה חברתית

זה המקום להציג את כל הרשתות החברתיות שאתם פעילים בהן, ולשלוח את קורא המייל ללמוד עלייך עוד באותן רשתות.

הרבה ספקים ולקוחות מקבלים החלטה אם לעבוד איתנו או לא, על סמך הנראות שלנו במדיה החברתית. לכן חשוב לצרף את כל הלינקים כך שהיו נגישים וכל כפתור יוביל ישירות לדף שלנו באותה המדיה.  

מגולש ללקוח משלם – קבלו את הצ'קליסט שילמד אתכם איך להגיע ללקוח האידיאלי ברשת ולהפוך אותו ללקוח משלם >> לחצו כאן להורדת הצ'קליסט

 

Rebecca Yaacov

יועצת לאסטרטגיה דיגיטלית, עוזרת לעסקים להגדיל מכירות מהדיגיטל על ידי יצירת מסע לקוח מהנה ואפקטיבי שיעניק לו חווית רכישה מהירה וקלה, מייסדת בית הספר ללימודי דיגיטל 1:1 - שיעורים פרטיים בשיווק דיגיטלי, מדיה חברתית, בינה מלאכותית ואיקומרס.

כתיבת תגובה