7 דרכים לשווק באמצעות אינסטגרם

You are currently viewing 7 דרכים לשווק באמצעות אינסטגרם

אינסטגרם מאפשר ליצירתיות שלכם לפרוץ החוצה במלוא עוצמתה. שילוב של תמונות, טקסטים קצרים וסרטונים יכול לעזור לקדם את העסק בצורה אורגנית, ליצור עניין סביבו ואפילו להוביל למכירות. קבלו שבע דרכים מגניבות לשווק באמצעות האינסגטרם.

תיאור מושך של העסק שלכם

בפרופיל האישי שלכם, יש מקום לספר על העסק, על מה אתם מביאים חדש לעולם בצורה שמדברת תועלת לגולש. בצורה שהוא יכול להבין על מה העסק שלכם, ומה האג'נדה שלכם.

לינק משתנה בהתאם לקמפיין

בפרופיל האישי באזור התיאור עליכם,  יש מקום להכניס לינק. הלינק יכול להשתנות בהתאם לקמפיין השיווקי שלכם.

לינק בפרופיל האישי ניתן לשנות בהתאם למבצע
לינק בפרופיל האישי ניתן לשנות בהתאם לקידום

כדי להיות אפקטיביים בשיווק באינסטגרם אפשר לצרף לינק למתנה חינמית, למוצר שרוצים לקדם, לקורס או סדנא, למבצע או הנחות מסוימות. אפשר לשנות בכל פעם את הלינק ולשלוח את הגולשים לבדוק מה ההצעה שלכם היום.

שימוש בקרוסלה

בפיד יש אפשרות להעלות קרוסלה של מספר תמונות שכולן באותו הנושא ולהמחיש שימוש במוצר, או התפתחות כלשהיא. מעין סיפור בתוך תמונות.

כמו למשל תמונות של לפני ואחרי. תמונות של תהליך, כמו בית בבניה או שיפוץ ומראים את התוצאה הסופית. או למשל איורים של ספר, סיפור קומיקס שמטרתו לקדם מוצר או שירות, הדגמה לשימוש במוצר מכמה זויות. וכו'.

סיפורי לקוחות

בסטורי אפשר להעלות תוכן שנשאר ל 24 שעות ולאחר מכן הוא נעלם. זה המקום לשתף סיפורי לקוחות מרוצים.

בסטורי אפשר לשתף סיפורי לקוחות זה נשאר ל 24 שעות ונעלם
בסטורי אפשר לשתף סיפורי לקוחות זה נשאר ל 24 שעות ונעלם

להראות מיילים או ווסטאפים שהם כתבו, להעלות תמונות מהסדנא שהעברתם או 15 שניות סרטון מצולם של כמה מילים מפרגנות מאחד הלקוחות.

ספירה לאחור

אחד האלמנטים המגניבים כשמשווקים דרך אינסטגרם הוא הפי'צר שמאפשר ספירה לאחור. הוא נמצא בסטיקרים ואפשר להוסיף אותו כשיש מבצע שעומד להסתיים, קריאה אחרונה לרכישה במחיר מוזל, קורס שמספר המקומות שלו מצומצם. או להכין אותנו לקראת הבאות, עוד שעתיים זה קורה….וכו'..

כמו גם לציין שהלינק למבצע או הפעילות שאתם מקדמים נמצא בפרופיל האישי שלכם. כך זכיתם בשתי ציפורים במכה אחת…הגולש ראה את הפרסום בסטורי ומשם עבר לפרופיל שלכם ולחץ על הלינק שמופיע שם.

לשווק באינסטגרם באמצעות פיצ'ר הספירה לאחור, רעיון חכם כשרוצים להדגיש שההצעה היא בתוקף מוגבל בזמן
פיצ'ר הספירה לאחור, רעיון שיווקי חכם כשרוצים להדגיש שההצעה היא בתוקף מוגבל בזמן

שאלון נושא פרסים

עוד פיצ'ר מעניין שאפשר לשווק באניסטגרם באמצעותו הוא האפשרות לעשות שאלון דרך הסטורי. להעלות שתי תמונות ולתת לגולשים לבחור מה הם מעדיפים. את א'. או את ב'.  או חידון בנושא מסוים ומי שעונה, יכול להגריל פרס. כמובן שכדאי שהפרס יהיה שווה ערך עבור הגולש.

פיצ'ר החידון ושאלונים אפשר להשתמש כשרוצים לערוך הגרלה בין העונים
פיצ'ר החידון ושאלונים אפשר להשתמש כשרוצים לערוך הגרלה בין העונים

סיפור בהמשכים

למי שזוכר את יומנה של אווה, שהיתה יצירה גאונית, השתמשו בסטורי כדרך לספר סיפור בהמשכים. כשמעלים לסטורי יש בדיוק 15 שניות להראות את מה שרוצים. היתרון הוא שהסטורי מודגש וישר קופץ לעין כשמעלים בו תוכן.

החסרון ש 15 שניות זה יחסית מעט זמן להעביר את המסר. אבל פה הגאונות טמונה. אם הצלחתם לרתק את הגולש ב 15 שניות, סביר להניח שהוא יחכה גם לפעם הבאה. אפשר גם להשתמש בפיצ'ר של הספירה לאחור, כדי להודיע מתי תהיה הפעם הבאה שתעלו את המשך הסיפור.

קפצו להגיד לי שלום בדף הפרופיל שלי @rebecca.yaccov ותייגו אותי כשאתן מעלות גימיק שיווקי שאוכל גם לראות מה עשיתן.

יאללה, לעבודה.

מגולש ללקוח משלם – קבלו את הצ'קליסט שילמד אתכם איך להגיע ללקוח האידיאלי ברשת ולהפוך אותו ללקוח משלם >> לחצו כאן להורדת הצ'קליסט

 

Rebecca Yaacov

יועצת לאסטרטגיה דיגיטלית, עוזרת לעסקים להגדיל מכירות מהדיגיטל על ידי יצירת מסע לקוח מהנה ואפקטיבי שיעניק לו חווית רכישה מהירה וקלה, מייסדת בית הספר ללימודי דיגיטל 1:1 - שיעורים פרטיים בשיווק דיגיטלי, מדיה חברתית, בינה מלאכותית ואיקומרס.

כתיבת תגובה