תודעת כסף – פודקאסט

You are currently viewing תודעת כסף – פודקאסט

מהי תודעת כסף, למה אנחנו צריכים אחת כזאת ואיך חיבור לתודעת הכסף יכול לסייע לנו לצלוח מצבים כלכליים לא פשוטים בחיים. על כך ועוד בפודקאסט חושפני במיוחד על המסע האישי שלי בחיבור לתודעת הכסף. על התחנות שעברתי בדרך, המדריכים שליוו אותי והתהליך הכל כך הכרחי שהוביל אותי מהתחתית כלפי מעלה.

היכולת שלנו להרוויח סכומי כסף גדולים טמונה ביכולת שלנו להכיל אותם. ככל שנוכל להכיל יותר כך נוכל לייצר יותר. את המסע שלי בעולם תודעת הכסף התחלתי בעקבות תחושת תקיעות שהגעתי אליה בעסק. לא משנה לאן פניתי ומה עשיתי לא הצלחתי לגדול ולהתרחב מעבר לתקרה מסוימת בלתי נראית.

אחד המנטורים שלמדתי אצלו אמר שאנחנו מרווחים כמה שאנחנו מסוגלים להכיל. ואם אנחנו רוצים יותר,אנחנו צריכים להגדיל את התודעה שלנו. עם המשפט הזה בראש יצאתי למסע של קרוב לעשר שנים שבו למדתי כיצד להתחבר לתודעת הכסף ולהרחיב את התודעה שלי כך שתוכל להכיל  עוד.

בפודקאסט אני מתארת את השלבים השונים שעברתי, את המנטורים שליוו את דרכי וחלקם עדיין מלווים, ואת התהליך אליו נפתחתי בעקבות תודעת הכסף. 

האזנה נעימה.

הצטרפי לקהל המאזינים וקבלי עדכון על הפודקאסט הבא

Rebecca Yaacov

יועצת לאסטרטגיה דיגיטלית, עוזרת לעסקים להגדיל מכירות מהדיגיטל על ידי יצירת מסע לקוח מהנה ואפקטיבי שיעניק לו חווית רכישה מהירה וקלה, מייסדת בית הספר ללימודי דיגיטל 1:1 - שיעורים פרטיים בשיווק דיגיטלי, מדיה חברתית, בינה מלאכותית ואיקומרס.

כתיבת תגובה