תוכניות הכשרה וליווי

העסק שלך זקוק לשינוי, התחדשות, לעבור לדיגיטל, להגיע לקהל לקוחות חדש? צריכה עזרה בקבלת בהירות עסקית, מיקוד וחידוד העשייה בעולם החדש? מנסה להתרומם מעל ההמון הסואן במדיות החברתיות אבל לא יודעת מאיפה להתחיל ואיך להפוך את העסק לבלתי נשכח?

תוכניות הליווי שלנו הותאמו כך שכל אחת תוכל למצוא כאן את הפתרון המתאים עבורה.

זינוק עסקי

תוכנית ליווי אישית שתאפשר לך לבצע זינוק משמעותי בעסק, על ידי שיחרור התקיעות שמלווה אותך כבר תקופה ארוכה, נדייק את הכיוון החדש אליו את פונה ונחבר הכל לתוכנית פרקטית לעשייה. 

אימפריית איקומרס VIP

תוכנית "אימפריית איקומרס" מיועדת לבעלות ובעלי חנויות אונליין, שרוצים להכפיל את ההכנסות מהפעילות ברשת, להביא יותר לקוחות ולהפוך למותג מוביל. 


האקדמיה לדיגיטל

365 רעיונות לתוכן

אין לך רעיונות על מה לכתוב במדיה החברתית? נתקעת כל פעם מחדש? הערכה 365 ימים של תוכן מעורר השראה למדיה החברתית תיתן לך פתרון מושלם. רעיון לתוכן לכל יום כולל חגים וסופ"ש, כך שלא תצטרכי לשבור את הראש ולבזבז יותר זמן יקר.

מגולש ללקוח - סדנה

סדנה דיגיטלית שתעזור לך לפצח את הרשת ותלמד אותך צעד אחר צעד איך להפוך גולשים ללקוחות משלמים שגם חוזרים אלייך שוב ושוב.  החוכמה באונליין היא להבין את חוקי המשחק, מי שלא יבין אותם ישאר מאחור, זאת עובדה פשוטה. אז אם את רוצה לפרוץ קדימה ונמאס לך להעלות כל היום תכנים ולבלות במדיה החברתית בלי שום תוצאות, הסדנה הזאת היא בשבילך.

עסקים מעוררי השראה

תמונת נושא לקורס

קורס חוויתי במיוחד שישנה לך את נקודת המבט על העסק שלך. נתחבר ללמה שלכם, לשליחות. נחדד  ונדייק אותה במילים ונהפוך אותה למסר עוצמתי שימגנט לקוחות. ומעל לכל, יעניק בהירות פנימית וכיוון מוחלט לאן פנייך מועדות ומה מטרתך פה.