Just Be YOU

להתחבר למנהיגה שבתוכך
דצמבר 2020 גליון מספר 1

איזה התרגשות גליון ראשון וחגיגי של המגזין JUST BE YOU יוצא לדרך. לכבוד הבכורה ולכבוד חג החנוכה הממשמש ובא בחרתי להתמקד בנושא הפצת האור. 

בגליון היום נדבר על האור הפנימי שלנו ואיך להפיץ אותו החוצה.  בכל אחת מאיתנו יש אור שמשתוקק לצאת אל העולם, הגיע הזמן לאפשר לו.

שלך, רבקה

פודקאסט יומי חושבות בגדול
מפריד

להקשיב לניצוץ הפנימי

בלי להשמע יותר מדי מיסטית, לכל אחת מאיתנו יש ניצוץ פנימי שנמצא אי שם עמוק בתוכנו. כשאנחנו נמצאות בהרמוניה עם החלק הזה, האור בתוכינו גדל,  אנחנו פורחות וזה קורן מאיתנו. כשאנחנו מתעלמות ממנו, ופועלות בניגוד אליו אנחנו דועכות ומרגישות חסרות חיות.

הניצוץ הפנימי הוא האני שלנו, הגרעין המזוכך של מי שאנחנו באמת. סך כל הדברים שמרכיבים את האדם שאנחנו. את מה שאנחנו אוהבות, ואת מה שאנחנו שואפות אליו. זה התמצית של מי שאנחנו רוצות וצריכות להיות בעולם הזה.

רוב הזמן אנחנו עסוקות בלנהל את חיינו בהתאם למה שמצפים מאיתנו, בהתאם למה שמקובל, ובהתאם ללוח זמנים צפוף של בית, משפחה, קריירה. ואז אנחנו שוכחות להקשיב לאותו ניצוץ פנימי שלפעמים צועק שאנחנו בכלל לא בכיוון.

העולם החדש נתן לנו מתנה, הוא הציב בפנינו עובדה שאין יותר לאן לרוץ. אין יותר תבניות של מה שצריך להיות או איך דברים אמורים להראות. זה הזמן שלך לעשות סטופ ולהתחיל לתרגל הקשבה. הקשבה פנימית לניצוץ הקטן שהגיע זמנו לפרוץ החוצה ולהפוך לאור גדול.

התחילי את היום עם הקשבה פנימית ושאלי מה נכון לך לעשות היום, איך לקדם את עצמך, את העסק שלך, את חייך. זה יעזור לך לקבל בהירות בכל צעד שאת עושה, לכוון את העסק שלך לכיוון הנכון והמדויק עבורך. עשי בכל יום צעד אחד קטן עד שהניצוץ יהפוך לאור איתן.

מפריד

פנס קטן או מגדלור גדול?

תמיד הבעתי את עצמי טוב יותר בכתיבה מאשר בכל צורת תקשורת אחרת. הנחתי שאם אני טובה בכתיבה, זאת הדרך שלי להפיץ את האור שלי. בשיווק, במכירות, בתקשורת מול לקוחות, תמיד העדפתי לכתוב.

אבל בשלב מסוים הבנתי שזה לא מספיק.

להתמקד רק בחוזקה אחת שלי, הרגיש כמו להיות פנס קטן בהשוואה למגדלור שאני יכולה להיות. הבנתי שאני צריכה להרחיב את סל החוזקות שלי. להפסיק להתחבא מאחורי מילים כתובות, ולצאת החוצה גם לתחומים אחרים כמו עולם השמע והעולם הויזואלי.

ולמה אני מספרת לך את כל זה. 

כי לכל אחת מאיתנו יש את המשהו הזה שהיא טובה בו. ואנחנו חוששות להתנסות ברעיונות חדשים מפחד של מה יגידו עליי, או מה יחשבו, או איך אני נראית ואני לא מבינה בזה כלום.

אבל תחשבי רגע באיזה עולם מופלא את חיה. 

עולם של דיגיטל ואינטרנט שמאפשר לך להיות מי שאת רק רוצה באפס תקציב ובקלות מופלאה. בא לך תוכנית רדיו משלך, תתחילי פודקאסטים. בא לך ליצור ערוץ טלוויזיה משלך עם תוכנית אירוח, שבה את מביאה מומחים בתחום כלשהו, תפתחי ערוץ יוטיוב.

המגוון הוא אינסופי, ואת יכולה להשתולל כיד הדמיון הטובה עלייך. לחשוב אסטרטגית מה נכון לעסק שלך, לשחרר את היצירתיות החבויה בך, ולצאת אל האור. 

להפסיק לספר לעצמך סיפורים שאת טובה רק במשהו ספציפי. מי יודע אולי תגלי שאת טובה בעוד תחומים שלא חשבת עליהם בכלל.

מפריד

טיפ עסקי

אינסטגרם השיקה פיצ'ר חדש שנקרא GUIDES (מדריכים) המאפשר לרכז את הפוסטים לקטגוריות. זאת אפשרות מגניבה להראות את עולם העשייה שלך לפי נושאים.

חשבי מראש איזה נושאים היית רוצה להדגיש בעשייה שלך, נושאים כמו מוצרים, השראה, מוטיבציה, עשה זאת בעצמך, טיפים וכו'.

הכנסי לפרופיל האישי שלך, בחלק העליון יש סימן של פלוס המאפשר להוסיף תוכן חדש. גללי למטה והאופציה של מדריכים תופיע. בחרי באפשרות הפוסטים, והתחילי לשייך את הפוסטים הרלוונטים לנושא שבחרת.

אינסטגרם סטורי
מפריד

קורסים ותוכניות הליווי שלנו

עסקים מעוררי השראה

קורס חוויתי במיוחד שמטרתו להגדיר את הייחוד העסקי שלך, להתחבר ללמה שלך, ולדייק את המסר בצורה ברורה וסוחפת כדי שתוכלי למגנט את הלקוחות הנכונים עבורך ולהפיץ את האור שלך בעולם. למידע נוסף >>

סדנה מגולש ללקוח משלם

*במחיר מבצע מיוחד* סדנה דיגיטלית שמטרתה לעשות סדר בראש ולהסביר מא' ועד ת' איך גולשים הופכים ללקוחות, איך אנחנו מושכים אותם אלינו ואיך להפוך אותם ללקוחות שחוזרים שוב ושוב. למידע נוסף >>

בהירות עסקית תוכנית ליווי

תוכנית ליווי של 3 מפגשים שבה נעבוד על היכולת להסתכל פנימה כך שתוכלי לקבל בהירות מוחלטת, ולשחרר את מה שתקוע ובוער בך כבר תקופה ארוכה.  למידע נוסף >>