להכין את העסק לשנה הקרובה

You are currently viewing להכין את העסק לשנה הקרובה

איך תוכלו להכין את העסק לשנה הקרובה.

שנת 2020 הביאה איתה שינויים מפליגים בתחום מעבר העסקים לאונליין. שינוי שהתחיל לפני שנים והלך והתעצם בשנה האחרונה. אך שינוי זה אינו האחרון אלא רק התחלה של מגמה חדשה שמשנה את פני עשיית העסקים לתמיד.

עסקים שישיכילו לאמץ בחוכמה את השינויים הטכנולוגיים, יגיעו לקהלים חדשים ויזכו בנתח שוק שטרם היה נגיש עבורם. בנוסף הם יוכלו ליעל את שיטות העבודה ולחסוך סכומי כסף עצומים.

בפודקאסט נסקור את השינויים שנכסנו בעוצמה לחיינו, כיצד הם משפיעים על העולם כולו ועל עשיית עסקים בפרט, וכיצד תוכלו להשתמש בטכנולוגיה לשירותכם כדי לפתח ולהגדיל את העסק גם בשנים הקרובות.

בין הנושאים שדברתי עליהם בפודקאסט להכין את העסק לשנה הקרובה:

האפשרות להגיע לקהלים חדשים ושווקים שעד כה היו פחות נגישים.

כמו קהל בינלאומי ופלחי שוק כגון הגיל השלישי, קהל העובדים מהבית, ארגונים שהעובדים שלהם מפוזרים ולא מגיעים למשרד כמעט. הצורך לשמור על צביון עסקי גם כשעסק מפוזר בין בתים שונים.

על חשיבותה של הפשטות בדיגיטל. 

ככל שהעסק, האתר, או האפליקציה יהיו קלים יותר לניווט, מהירים ונוחים לשימוש כך תזכו בליבם של הלקוחות בקלות יותר. עסקים מורכבים, או לא מובנים לא ישרדו.

אמינות היא שם המשחק ברשת. 

משום שיש תחושה שאנחנו עומדים מול מדיום שהוא מנוכר, החשיבות של תחושה חמימה וכנה מועצמת אצל הלקוחות. ועסקים שישכילו לספק את הסחורה יזכו בקופה.

מהפכת התשלומים הדיגטלייים.

הביאה איתה את האפשרות לשלם באמצעים שונים ובדרכים שונות שפוגשות את הלקוח איפה שנוח לו. ככל שתתמיעו יותר אפשרויות לסליקה כך יותר לקוחות ירגישו בטחון לרכוש ממכם בצורה שנוחה ומתאימה להם.

טכנולוגיית ה G5 

שעתידה להכנס בשנים הקרובות לישראל, וכבר מתחילה להיות מרושתת במקומות שונים בעולם. עתידה להשפיע רבות על חווית הגלישה בסלולרי שתאפשר מציאות רבודה. אופציה זאת פותחת אפשרות למשחק חדש בתחום הפרסום, החנויות הדיגיטליות ובתחומים שונים שעדיין קצרה היריעה מלתאר.

בינה מלאכותית. 

ישנו שימוש הולך וגובר בשימוש בבינה מלאכותית באתרים שונים ברשת. שימוש שילך ויגבר בשנים הקרובות וכדאי לאמץ חלק מהטכנולוגיות המכילות בינה מלאכותית כדי לייעל ולפשט את העסק.

הצטרפי לקהל המאזינים וקבלי עדכון על הפודקאסט הבא

Rebecca Yaacov

יועצת לאסטרטגיה דיגיטלית, עוזרת לעסקים להגדיל מכירות מהדיגיטל על ידי יצירת מסע לקוח מהנה ואפקטיבי שיעניק לו חווית רכישה מהירה וקלה, מייסדת בית הספר ללימודי דיגיטל 1:1 - שיעורים פרטיים בשיווק דיגיטלי, מדיה חברתית, בינה מלאכותית ואיקומרס.

כתיבת תגובה