שימוש יצירתי באינסטגרם סטורי

You are currently viewing שימוש יצירתי באינסטגרם סטורי

אינסטגרם סטורי הוא כלי מדהים לייצר אינטראקציה עם העוקבים שלכם. הוא מאפשר להעלות תמונות וסרטונים על בסיס קבוע בלי הרבה צזורה או עיבודים. פשוט לקחת מצלמה ולצלם את החיים שלכם כמו שהם.

אחד מהשימושים המרתקים של אינסטגרם סטורי הוא היכולת שלכם לעשות מעין מיני תוכנית על עצמכם. כמו גרסה של ריאלטי, על החיים שלכם, על העסק, מאחורי הקלעים, הילדים, הכלב, החופשה.

אחד היתרונות הגדולים שבו שהוא נעלם אחרי 24 שעות. אז לא משנה איזה שטויות עשיתם, או שהתמונה יצאה לא במיטבה, אחרי 24 שעות היא פשוט נעלמת.

בנוסף לסיפור חייכם, אפשר גם להשתמש בסטורי כדי ליצור דוח שיח, ואף להפעיל את העוקבים אחריכם.  

אחרי הרבה ניסוי וטעיה הנה כמה מהדברים שעובדים עבורי.

שימוש בפיצ'רים באינסטגרם סטורי

סקר POLL

תשאלו את הגולשים שאלה שיכולות להיות עליה רק שתי תשובות. הגולשים מסמנים את התשובה המועדפת עליהם ויכולים לראות כמה ענו כמוהם.

למשל בקיץ צילמתי תמונה של גלידה, ושאלתי איזה סוג של גלידה הם…שוקו או וניל. (הרוב היו וניל)

סקר באינסטגרם

חידון QUIZ

הפעילו לגולשים את הגלגלים, אתגרו אותם עם שאלות טריוויה. יכול להיות שאלות מתחום העיסוק שלכם, שאלות מצחיקות או מעניינות.

מגדירים מראש את התשובות האפשריות, ומסמנים מראש את התשובה הנכונה. ברגע שגולש לוחץ על התשובה הנכונה, הוא יזכה במטח קונפטי על המסך.

דוגמא לשאלות טריוויה שהשתמשתי בהם…מתי הומצא האינטרנט. מי הדייר החדש בדירה להשכיר.

חידון באינסטגרם

שאלות

באופציה זו ניתן לשאול שאלה פתוחה את הגולשים ולאפשר להם לענות לפי ראות עיניהם. למשל, שאלתי גולשים, כשהחיים מספקים להם לימונים…מה הם עושים איתם. והתשובות היו בהחלט יצירתיות (מישהו רשם לי שהוא פשוט מצלם אותם).

שאלות באינסטגרם סטורי

מד רגשות

עוד אופציה חביבה ליצור אינטראקציה עם העוקבים שלכם היא לשים מד רגשות עם שאלה כלשהיא, הגולשים יכולים להזיז את המד לכיוון שמייצג את הרגש שלהם לאותה סיטואציה שהעלתם.

למשל, בעקבות הסגר שאלתי אנשים איך הם מרגישים, וכל אחד סימן את המיקום של הרגשות שלו על הסקלה. אופציה זאת גם מאפשרת ליצור דו שיח עם אנשים במסרים הפרטיים. להגיב להם על הרגש שהם העלו, וליצור איתם אינטראקציה בעניין.

מד רגשות באינסטגרם

את כל האפשרויות הללו ניתן למצוא בסטורי תחת המדבקה המרובעת הקטנה שבראש העמוד.

היכל ללחוץ כדי להגיע לפיצ'רים

אם אתם עדיין לא עוקבים אחריי באינסטגרם…אז הנה הזדמנות. הצטרפו אליי בלינק כאן >>

Rebecca Yaacov

יועצת לאסטרטגיה דיגיטלית, עוזרת לעסקים להגדיל מכירות מהדיגיטל על ידי יצירת מסע לקוח מהנה ואפקטיבי שיעניק לו חווית רכישה מהירה וקלה, מייסדת בית הספר ללימודי דיגיטל 1:1 - שיעורים פרטיים בשיווק דיגיטלי, מדיה חברתית, בינה מלאכותית ואיקומרס.

כתיבת תגובה