אימפריית איקומרס -תוכנית VIP

להכפיל הכנסות מחנות האונליין שלך תוך 6-8 חודשים.​

תוכנית "אימפריית איקומרס" מיועדת לבעלות ובעלי חנויות אונליין, שרוצים להכפיל את ההכנסות מהפעילות ברשת, להביא יותר לקוחות ולהפוך למותג מוביל.

בין אם נאלצתם לעבור לאונליין בגלל משבר הקורונה, או שהמעבר היה חלק מתוכנית ההתפתחות העסקית. משהו לא עובד כמו שציפיתם. החנות מדשדשת, לקוחות לא מגיעים. ואלו שכן, לא ממהרים לסגור עסקה.

אתם משקיעים את נשמתכם בחנות, ללמוד את האונליין, להבין איך לתפעל הכל מחדש. איך לגרום לזה לעבוד. אבל כלום, פשוט נאדה. שממה ושממון.

ושוב עובר לו עוד חודש שלא ראיתם תוצאות. כלום לא התקדם.

זה לא פשוט, לקפוץ למים ולהתחיל לשחות, בתוך ים האונליין האינסופי.

אז הרשו לי להציע גלגל הצלה.

כי אין סיבה לעבור את הדרך לבד.

 

מה ההצעה שלי?

יעוץ וליווי אישי שבמהלכו נזניק את החנות הדיגיטלית שלך לרף חדש של הצלחה.  נביא יותר לקוחות מהרשת, ונגדיל הכנסות.

איך זה עובד?

במפגש אישי דרך הזום, פעם בשבועיים. בכל פגישה נתקוף את הנושאים העיקריים ונבחן התקדמות. חלק מהשלבים עשויים לקחת יותר מפגישה אחת.

מיפוי

נערוך מיפוי מדוקדוק של העסק, אונליין ואופליין. נגדיר את קהל היעד, אילו נכסים דיגיטליים קיימים, מהם תהליכי המכירה, הפצה, תמחור. מה קורה לאחר הרכישה.

מכינים את הקרקע

מכינים תשתית מדויקת ומעודכנת לעסק. מגדירים את מסע הלקוח, תהליכים אוטומטיים, חיבור לתוכנות ואפליקציות חיצוניות, חיבור לרשימת תפוצה, הגדרת דפי הנחיתה באתר, תמונות וטקסטים, SEO, הטמעת קודים, התאמה לסלולרי. חיבור בלוג. מדיה חברתית.

מגדילים הכנסות

מגדילים יחס המרה, איך להקטין נטישת עגלת קניות, שימוש במיקרוקופי באתר, שילוב שירותים נוספים, טיפול בחרטת רכישה, תשתית מיילים אוטמטית בשלב המכירה ולאחריה. UP SALE / CROSS SALE

יוצרים מותג

בונים את אסטרטגיית השיווק, מחדדים את המסר השיווקי, מגדירים ערוצי שיווק, משפכים ותמהיל. מגדירים אסטרטגיית תוכן לשיווק אורגני, מילות מפתח מדויקות ובוחנים את אופציות הקידום הממומן. בונים רשימות תפוצה, ואסטרטגיות לשימור לקוחות. קובעים תקציבים ומדדים להצלחה. זה הזמן גם לבחור נותני שירות בתחום הקידום המומן, קידום אתרים וכותבי תוכן. בסיום השלב נצא עם תוכנית שיווק מוגדרת ומוכנה לפעולה.

משפרים תוצאות

לאחר שכל המערכות עומדות על מקומן, אנו בוחנים ובודקים ומבצעים מעקב מתמיד על אופן פעולת וזרימת התהליכים. תוך הקפדה על המדדים שהוגדרו מראש. ניתוח נתונים קיימים והסקת מסקנות לגבי שיפור תוצאות ותהליכים קיימים. תהליך זה יבוצע על ידינו תוך כדי בניית הפעילות ולאחר מכן תקבלו הנחיות מדויקות כיצד לבצע את המדידה והניטור בעסק שלכם לצורך גדילה והשתפרות.

ולמה שתקשיבו לי?

rebecca yaacov

לפני למעלה משש עשרה שנה פתחתי את חנות האונליין הראשונה שלי. בעולם שאיש עדיין לא ידע מה זה בכלל.

למדתי איך לבנות חנות לבד, איך לשווק, איך להגיע לקהל הנכון בארץ ובעולם, איך לעבוד עם ספקים, איך לכתוב נכון כדי שאנשים שבכלל לא מכירים אותי ירגישו מספיק בטוחים כדי לקנות ממני.

קל זה לא היה.

עשיתי כל טעות אפשרית.

המזל היחיד ששיחק לצידי היה העובדה שהאונליין היה עדיין כפר קטן שנמצא בחיתוליו. לו הייתי צריכה לפתוח היום את החנות עם הידע האפסי שהיה לי אז, סביר להניח שהייתי בוחרת לנטוש את הסירה.

ככל שטעיתי יותר, כך התגבר בי הדחף ללמוד יותר, להשקיע. לגרום לדברים לעבוד.

וזה עבד. אנשים מכל העולם התחילו לקנות ממני. לאט לאט, החנות תפסה תאוצה.

עם השנים התפתחתי לכיוונים נוספים באונליין, למדתי איך להכנס לראש של הגולש, חשיבה אסטרטגית, SEO, איך לבנות אתר שגוגל אוהב במיוחד, בלוגים, מדיה חברתית, פיתוח עסקי באונליין, איפיון אתרים ועוד. ובשנים האחרונות אף שימשתי כמנהלת דיגיטל ואיקומרס של אתרים גדולים בארץ.

את כל הידע הזה, אני רוצה להעמיד לרשותך.

ידע שיחסוך לך זמן רב בניסוי וטעיה ויקצר לך את עקומת הלמידה בעשר שנים לפחות.

למה אני עושה את זה?

שתי סיבות עיקריות.

הסיבה הראשונה,  אין דבר מרגש יותר מבחינתי מלהגיע לאתר מדשדש, לפצח אותו, להכנס לראש של הלקוחות ולגרום לו לעבוד. זה פשוט מלהיב לראות את השינוי שנוצר כשבונים תהליך נכון שקל ונעים גם ללקוחות וגם לעובדים.

הסיבה השנייה, התחלתי את דרכי באינטרנט כי האמנתי שזה המקום האידיאלי להפוך להיות יזמית מצליחה, בהשקעה מינימלית ובשימוש בהרבה יצירתיות. והיום אני בטוחה שזה המצב. את האני מאמין שלי אני רוצה להעביר גם אלייך. להחזיר לך את האמונה בעסק שלך, ובמדיום המופלא הזה שנקרא אונליין.

תוכנית הליווי אורכת כשישה חודשים (בהתאם למצב העסק), במהלכם נקיים פגישת זום אחת לשבועיים לוודא התקדמות בתהליך.

 

התוכנית לא מתאימה לכל אחד ומצריכה התחייבות לדרך. לכן רק אם ההצלחה בוערת בכם, ואתם נחושים ונכונים לעשות כל מה שצריך, ובעיקר להקשיב, ללמוד, ולהטמיע  זה הזמן לשלוח לי אימייל קצר עם הפרטים שלכם. בסיום מילוי הפרטים, אתקשר לשיחה קצרה שבה נבדוק התאמה לשני הצדדים.

אז יאללה, למה אתם מחכים. זה הזמן למלא את הפרטים ולהתחיל את האימפריה שלך כבר עכשיו.

מוכנים לצאת לדרך? השאירו פרטים וכבר אחזור אליכם