עולים ליגה -תוכנית ליווי מותאמת

לשדרג את הפעילות הדיגיטלית של העסק בלי להכנס להוצאות מיותרות.

תוכנית "עולים ליגה" מיועדת לעסקים הנמצאים בשלבי מעבר או שינוי, הדורש שדרוג הפעילות הדיגיטלית של הארגון. 

בין אם נאלצתם לעבור לאונליין בגלל משבר הקורונה, או שהמעבר היה חלק מתוכנית ההתפתחות העסקית. אתם נכנסים כעת לתהליך ממושך שצריך להיבנות בצורה נכונה וחכמה כך שיוטמע בהצלחה בתוך הארגון ויביא לתוצאות . 

להצלחת פרוייקט שדרוג העסק ומעבר לדיגיטל ישנם גורמים רבים. בין היתר, הגדרת תהליכים מדוייקים, שיתוף פעולה מצד העובדים, הטמעת מערכות נכונות שמאפשרות לעסק להתייעל ולחסוך במשאבים, עבודה מול ספקים שמתאימים לרוח הארגון וסינרגיה מושלמת בין שלל האלמנטים השונים. 

כדי שהמעבר יתבצע בצורה חלקה, מקצועית, תוך תיאום בין כל הגופים המבצעים ויוביל להצלחת התהליך, מומלץ להעזר באיש מקצוע חיצוני שילווה אסטרטגית את התהליך. וכאן אני נכנסת לתמונה.

מה ההצעה שלי?

יעוץ וליווי אישי של תהליך השדרוג הדיגיטלי שבמהלכו נייעל תהליכים פנים וחוץ אירגוניים, נעבוד מול כל הגורמים המעורבים בתהליך. ונבנה תשתית שתביא לקוחות מהרשת באופן שוטף. 

איך זה עובד?

תהליך הליווי יתבצע בחלקו מבית העסק, וחלקו דרך הזום. היקף העבודה, תדירות הפגישות ומחירה יקבעו לאחר שיחת איפיון ראשונית עם הלקוח.

 

בין הנושאים שנטפל בהם

מיפוי

נערוך מיפוי מדוקדוק של העסק, אונליין ואופליין. פנים ארגוני וכלפי חוץ. אילו נכסים דיגיטליים קיימים, מהם תהליכי המכירה, הפצה, תמחור. מה קורה לאחר הרכישה. כיצד פועלת התקשורת הפנים ארגונית, ביצוע משימות וחלוקת תפקידים בין המחלקות השונות. אילו מערכות קיימות וכיצד הן מתקשרות לתהליך השינוי בעסק.

הכנת הקרקע

בשיתוף פעולה עם המחלקות הרלוונטיות ואנשי מקצוע חיצוניים שהעסק עובד איתם מכינים תשתית מדויקת ומעודכנת לעסק. נגדיר את קהל היעד, את מסע הלקוח, תהליכים אוטומטיים, חיבור לתוכנות ואפליקציות חיצוניות, חיבור לרשימת תפוצה, הגדרת דפי הנחיתה באתר, תמונות וטקסטים, SEO, הטמעת קודים, התאמה לסלולרי. חיבור בלוג. מדיה חברתית. נאפיין תהליכים פנימיים בתוך הארגון, כיצד ניתן לייעל אותם ולשלב אותם בכל שרשרת העבודה כך שלא ייוצר כפל תהליכים או משימות. בשלב זה העבודה נעשית מול גורמים רלוונטים שהחברה עובדת איתם. כגון בוני אתרים, יועצי שיווק, מפתחים וכו'.

הגדלת הכנסות

מגדילים יחס המרה, איך להקטין נטישת עגלת קניות, שימוש במיקרוקופי באתר, שילוב שירותים נוספים, טיפול בחרטת רכישה, תשתית מיילים אוטמטית בשלב המכירה ולאחריה. UP SALE / CROSS SALE

יצירת מותג

בונים את אסטרטגיית השיווק, מחדדים את המסר השיווקי, מגדירים ערוצי שיווק, משפכים ותמהיל. מגדירים אסטרטגיית תוכן לשיווק אורגני, מילות מפתח מדויקות ובוחנים את אופציות הקידום הממומן. בונים רשימות תפוצה, ואסטרטגיות לשימור לקוחות. קובעים תקציבים ומדדים להצלחה. זה הזמן גם לבחור נותני שירות בתחום הקידום המומן, קידום אתרים וכותבי תוכן. בסיום השלב נצא עם תוכנית שיווק מוגדרת ומוכנה לפעולה.

שיפור תוצאות

לאחר שכל המערכות עומדות על מקומן, אנו בוחנים ובודקים ומבצעים מעקב מתמיד על אופן פעולת וזרימת התהליכים. תוך הקפדה על המדדים שהוגדרו מראש. ניתוח נתונים קיימים והסקת מסקנות לגבי שיפור תוצאות ותהליכים קיימים. תהליך זה יבוצע על ידינו תוך כדי בניית הפעילות ולאחר מכן תקבלו הנחיות מדויקות כיצד לבצע את המדידה והניטור בעסק שלכם לצורך גדילה והשתפרות.

rebecca yaacov

למה שתקשיבו לי?

לפני קרוב לעשרים שנה הקמתי את העסק האינטרנטי הראשון שלי, בעולם שאיש עדיין לא ידע מה זה בכלל.

למדתי בדרך הקשה איך לבנות אתר, איך לשווק, איך להגיע לקהל הנכון בארץ ובעולם, איך לעבוד עם ספקים, איך לכתוב נכון כדי שאנשים שבכלל לא מכירים אותי ירגישו מספיק בטוחים כדי לקנות ממני.

עם השנים התפתחתי לכיוונים נוספים באונליין, למדתי איך להכנס לראש של הגולש, חשיבה אסטרטגית, SEO, איך לבנות אתר שגוגל אוהב במיוחד, בלוגים, מדיה חברתית, פיתוח עסקי באונליין, איפיון אתרים ועוד.

לימים, שימשתי כמנהלת דיגיטל ואיקומרס של חברות גדולות בארץ בהן בניתי מחלקת דיגיטל והובלתי צוות עובדים בפיתוח והטמעת מערכות דיגיטליות חוצות ארגון. 

כיום, אני מלווה עסקים בתהליכי שינוי ומסייעת להם למצוא את הדרך המתאימה להם בתוך אוקיינוס הדיגיטל האינסופי.

למה אני עושה את זה?

מבחינתי, אין דבר מרגש יותר מלבנות משהו חדש שלא היה שם קודם.  לפצח תהליכים, להכנס לראש של הלקוחות ולגרום לכל זה לעבוד. זה פשוט מלהיב לראות את השינוי שנוצר כשבונים תהליך נכון שקל ונעים גם ללקוחות וגם לעובדים.

 

התוכנית לא מתאימה לכל אחד ומצריכה התחייבות לדרך. לכן רק אם ההצלחה בוערת בכם, ואתם נחושים ונכונים לעשות כל מה שצריך, ובעיקר להקשיב, ללמוד, ולהטמיע  זה הזמן לשלוח לי אימייל קצר עם הפרטים שלכם. בסיום מילוי הפרטים, אתקשר לשיחה קצרה שבה נבדוק התאמה לשני הצדדים.

אז יאללה, למה אתם מחכים. זה הזמן למלא את הפרטים ולהתחיל את האימפריה שלכם כבר עכשיו.

מוכנים לצאת לדרך? השאירו פרטים וכבר אחזור אליכם