צמיחה עסקית – 7 סימנים שהעסק שלך זקוק לשינוי

You are currently viewing צמיחה עסקית  – 7 סימנים שהעסק שלך זקוק לשינוי

את מייחלת לצמיחה עסקית, את עובדת הרבה, משקיעה שעות ארוכות אבל משהו לא זז בעסק, דברים לא הולכים כמו שאת רוצה לקוחות חדשים לא מגיעים, והחלום הגדול שלך הולך ונגוז יחד עם העסק שלך.

הגיע הזמן לחשוב על שינוי משמעותי בעסק אם את:

  1. עובדת הרבה, מרגישה מותשת ועייפה אבל בסופו של יום את מגלה שלא באמת התקדמת הרבה. שהיית עסוקה בכיבוי שריפות במקום להוביל את העסק קדימה.
  2. כבר ניסית כל קורס אפשרי, כל שיטה וכל טכניקה. התלהבת בהתחלה אבל זה לא החזיק מעמד ובסופו של דבר זה לא עבד בשבילך.
  3. זרם הלקוחות הולך ומדלדל. הרבה לקוחות עוזבים מסיבות שונות אבל אין הרבה מתעניינים חדשים. את מתקשה להלהיב לקוחות חדשים ולגרום להם לקנות ממך.
  4. את מרגישה שאת רודפת אחרי השוק. לאן שכולם הולכים את הולכת, אבל את לא מצליחה למצוא את המקום שלך. בפייסבוק, באינסטגרם, בכל מדיה אחרת, איכשהו עסקים אחרים מאותו תחום בולטים, ואת מרגישה שאת מאחור ולא רואים אותך.
  5. את עושה את אותם הדברים שוב ושוב ללא תוצאות, אותן טכניקות שיווק אותן פעולות שגרתיות שאת יודעת בתוך תוכך שהן לא מניבות לך תוצאות אבל את לא מצליחה להשתחרר מלבצע אותן.
  6. את מרגישה שהדברים לא עובדים כמו שאת רוצה, הכל הולך קשה ולא זורם. את לא נהנית מהעשיה ומרגישה כווץ בפנים בכל יום שעובר כשאת יודעת בתוך תוכך שזה לא אמור להיות ככה.
  7. את דוחה לבלי קץ משימות וקבלת החלטות. מחכה שאולי הן יעלמו אבל הן רק נערמות ויוצרות עומס וכבדות מעיקה.

אם משהו מכל אלו מאפיין את העסק שלך, הגיע הזמן לחשוב על שינוי רציני בעסק שיוביל לצמיחה עסקית. זה השלב שבו עלייך לעשות סטופ ולחזור לשולחן השרטוטים ולהתחיל לאפיין אותו מחדש. להבין מה תקוע שם, מה לא עובד. איפה נמצאת הבעיה שמפריעה לעסק שלך להתקדם הלאה.

זה הזמן שבו עלייך להכין תוכנית חדשה שבה את בוחנת לעומק את המקום שבו את נמצאת, את המקום שאליו את שואפת להגיע. מבינה את הפער שבין השניים ומכינה תוכנית מפורטת איך לגשר בין הפערים הקיימים.

אם את צריכה עזרה, להבין איפה נמצא הפער ואיך להגיע למטרה שאליה את שואפת להגיע. עסק צומח ומתפתח שמניב לך הכנסות וזרם לקוחות. מוזמנת ליצור קשר ואשמח לסייע לך. לחצי כאן למעבר לתוכניות ליווי שלי >>

Rebecca Yaacov

יועצת לאסטרטגיה דיגיטלית, עוזרת לעסקים להגדיל מכירות מהדיגיטל על ידי יצירת מסע לקוח מהנה ואפקטיבי שיעניק לו חווית רכישה מהירה וקלה, מייסדת בית הספר ללימודי דיגיטל 1:1 - שיעורים פרטיים בשיווק דיגיטלי, מדיה חברתית, בינה מלאכותית ואיקומרס.

כתיבת תגובה